ZELENÁ PODNIKOM — Dotácie na fotovoltiku pre firmy až do výšky €70 000 Viac informácií
Fotovoltický carport SOLE

Robustný a modulárny fotovoltický
carport PENSIL SOLE

Pensil sole je robustný a modulárny fotovoltický carport, vďaka ktorému naplno využijete solárny potenciál a prispejete k prechodu smerom k udržateľnej energetickej budúcnosti. Vyberte si z dvoch prevedení carportu - rozchodné alebo konzolové prevedenie pre maximálny manévrovací priestor pre vozidlá.

Konzolové prevedenie carportu
Konzolové prevedenie carportu
Rozchodné prevedenie carportu
Rozchodné prevedenie carportu
Energia z fotovoltiky

Energia z
fotovoltiky

Odolnosť voči zaťaženiu

Odolnosť
voči zaťaženiu

Minimálna údržba

Minimálna
údržba

Jednoduchá montáž

Jednoduchá
montáž

Zabudované osvetlenie

Zabudované
osvetlenie

Dlhá životnosť

Dlhá
životnosť

Nadčasové riešenie od Giulio Barbieri

Spoločnosť Giulio Barbieri Outdoor Solutions, založená v roku 1989, sa venuje výrobe vonkajších hliníkových krytov, markíz pre podujatia, pergol, slnečných clon, zatvárateľných tunelov, prístreškov pre autá a nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá.

Atraktívny dizajn

Vďaka atraktívnemu dizajnu, odolným materiálom a rýchlej montáži si Giulio Barbieri získal uznanie po celom svete. Medzi jeho klientov patrí Sydneyská opera, britská kráľovská rodina, športové tímy Moto GP a Formula One, či Olympijské hry.

Modulárny a robustný
fotovoltický carport

Pensilsole kombinuje pevnú oceľovú konštrukciu s hliníkovými prvkami pre ideálny pomer pevnosti a hmotnosti, čím poskytuje modulárne riešenie vhodné pre parkoviská ľubovoľnej veľkosti.

S jeho rozsiahlou fotovoltickou strechou efektívne generujete energiu, pričom je dostupný v rozchodnej aj konzolovej verzii pre maximálnu manévrovateľnosť vozidiel.

Fotovoltický prístrešok na auto
Fotovoltický prístrešok na auto
Typ

Rozchodný alebo konzolový

LED

Ideálne aj pre veľký vozový park

Konštrukcia

Konštrukcia z hliníku a ocele

Farba

4 farebné prevedenia alebo RAL

Vyrobené v Taliansku

Vyrobené v Taliansku

Fotovoltický prístrešok na auto

Nestrácajte čas.
Získajte nezáväznú
cenovú ponuku na
fotovoltický prístrešok
na auto. Hneď.

Zabezpečíme pre vás kompletné riešeniena na kľúč — od návrhu, cez montáž a revíziu, až po servis a údržbu. Vyplňte dopytový formulár a okamžite vám e-mailom zašleme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné riešenie.

Pole je povinné
Pole je povinné
Zadajte platnú e-mailovú adresu
Uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov

Ako vyzerá proces realizácie
fotovoltického carportu od QRCOM?

1

Do 2 pracovných dní sa s vami telefonicky spojíme, preberieme vaše požiadavky a určíme, ktoré riešenie bude pre vás najvhodnejšie. Následne s vami dohodneme osobné stretnutie.

2

Do 5 dní za vami príde náš obchodno-technický zástupca. Preberie s vami spotrebu vo vašej domácnosti, zistí údaje o vašej streche a preberie s vami prípadné individuálne požiadavky.

3

Do 2 dní spracujeme informácie od vás a pripravíme individuálnu ponuku prispôsobenú vašim potrebám. V ponuke zohľadníme typ strechy, strešnej krytiny a náročnosť inštalácie. Navrhneme optimálne umiestnenie panelov na streche pre dosiahnutie najvyššej možnej výkonnosti a vypočítame najvhodnejšie parametre pre všetky komponenty solárnej elektrárne.

4

Po schválení navrhovaného riešenia pripravíme návrh zmluvy s prehľadným rozpočtom. Po podpise zmluvy okamžite rozbehneme relaizačnú fázu projektu.

5

Náš tím montážnikom vykoná inštaláciu riešenia. Jednoduchšie inštalácie zvládneme v priebehu jedného dňa, zložitejšie inštalácie a atypické riešenia zvyčajne dokončíme do 3 pracovných dní.

6

Do 14 dní po dokončení inštalácie vás navštívi náš revízny technik, ktorý preverí správnosť zapojenia fotovoltického systému. Skontrolujeme správnosť fungovania systému a ukážeme vám ovládanie systému. Podpíšeme s vami odovzdávací protokol.

7

Po vyhotovení revíznej správy a plánu skutočného zapojenia fotovoltickej elektrárne dokumenty nahráme na portál príslušnej distribučnej spoločnosti.

8

Aby ste mohli začať využívať fotovoltaický systém, musí za vami prísť technik vašej distribučnej siete, ktorý opätovne skontroluje celý systém a pripojí vás do siete.

Zvažujete fotovoltický prístrešok na auto?
Obráťte sa na nás ešte dnes.