ZELENÁ PODNIKOM — Dotácie na fotovoltiku pre firmy až do výšky €70 000 Viac informácií
Fotovoltický prístrešok NAKED

Fotovoltický prístrešok na auto —
moderné prevedenie NAKED

NAKED je viac než len fotovoltický prístrešok pre autá. Vďaka svojmu modernému a pútavému dizajnu prináša prístrešok NAKED nádych štýlu a sofistikovanosti. Prístrešok poskytuje bezpečné parkovanie pre dve vozidlá a vďaka integrovanému fotovoltickému systému vytvára čistú energiu.

Fotovoltické  prístrešky NAKED od Giulio Barbieri
Fotovoltické prístrešky NAKED od Giulio Barbieri
Energia z fotovoltiky

Energia z
fotovoltiky

Odolnosť voči zaťaženiu

Odolnosť
voči zaťaženiu

Minimálna údržba

Minimálna
údržba

Jednoduchá montáž

Jednoduchá
montáž

Zabudované osvetlenie

Zabudované
osvetlenie

Dlhá životnosť

Dlhá
životnosť

Nadčasové riešenie od Giulio Barbieri

Spoločnosť Giulio Barbieri Outdoor Solutions, založená v roku 1989, sa venuje výrobe vonkajších hliníkových krytov, markíz pre podujatia, pergol, slnečných clon, zatvárateľných tunelov, prístreškov pre autá a nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá.

Atraktívny dizajn

Vďaka atraktívnemu dizajnu, odolným materiálom a rýchlej montáži si Giulio Barbieri získal uznanie po celom svete. Medzi jeho klientov patrí Sydneyská opera, britská kráľovská rodina, športové tímy Moto GP a Formula One, či Olympijské hry.

Moderný fotovoltický
prístrešok na auto

S Naked nielenže vylepšíte vzhľad vášho vonkajšieho priestoru vytvorením tieneného parkoviska, ale tiež prispejete k prechodu smerom k udržateľnej energetickej budúcnosti.

Vyberte si Naked - moderný fotovoltický prístrešok pre autá, ktorý v sebe spája udržateľnosť a funkčnosť v jednom inovatívnom produkte.

Fotovoltický prístrešok na auto
Fotovoltický prístrešok na auto
Typ

Voľne stojaci alebo pripojený

Rozmery

Rozmery až do 5 x 6 m

Konštrukcia

Hliníková konštrukcia

Farba

4 farebné prevedenia alebo RAL

Strecha

Voliteľná posuvná strecha a steny

LED

Voliteľné zabudované LED osvetlenie

Vyrobené v Taliansku

Vyrobené v Taliansku

Fotovoltický prístrešok na auto

Nestrácajte čas.
Získajte nezáväznú
cenovú ponuku na
fotovoltický prístrešok
na auto. Hneď.

Zabezpečíme pre vás kompletné riešeniena na kľúč — od návrhu, cez montáž a revíziu, až po servis a údržbu. Vyplňte dopytový formulár a okamžite vám e-mailom zašleme nezáväznú cenovú ponuku na kompletné riešenie.

Pole je povinné
Pole je povinné
Zadajte platnú e-mailovú adresu
Uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov

Ako vyzerá proces realizácie fotovoltického
prístrešku na auto od QRCOM?

1

Do 2 pracovných dní sa s vami telefonicky spojíme, preberieme vaše požiadavky a určíme, ktoré riešenie bude pre vás najvhodnejšie. Následne s vami dohodneme osobné stretnutie.

2

Do 5 dní za vami príde náš obchodno-technický zástupca. Preberie s vami spotrebu vo vašej domácnosti, zistí údaje o vašej streche a preberie s vami prípadné individuálne požiadavky.

3

Do 2 dní spracujeme informácie od vás a pripravíme individuálnu ponuku prispôsobenú vašim potrebám. V ponuke zohľadníme typ strechy, strešnej krytiny a náročnosť inštalácie. Navrhneme optimálne umiestnenie panelov na streche pre dosiahnutie najvyššej možnej výkonnosti a vypočítame najvhodnejšie parametre pre všetky komponenty solárnej elektrárne.

4

Po schválení navrhovaného riešenia pripravíme návrh zmluvy s prehľadným rozpočtom. Po podpise zmluvy okamžite rozbehneme relaizačnú fázu projektu.

5

Náš tím montážnikom vykoná inštaláciu riešenia. Jednoduchšie inštalácie zvládneme v priebehu jedného dňa, zložitejšie inštalácie a atypické riešenia zvyčajne dokončíme do 3 pracovných dní.

6

Do 14 dní po dokončení inštalácie vás navštívi náš revízny technik, ktorý preverí správnosť zapojenia fotovoltického systému. Skontrolujeme správnosť fungovania systému a ukážeme vám ovládanie systému. Podpíšeme s vami odovzdávací protokol.

7

Po vyhotovení revíznej správy a plánu skutočného zapojenia fotovoltickej elektrárne dokumenty nahráme na portál príslušnej distribučnej spoločnosti.

8

Aby ste mohli začať využívať fotovoltaický systém, musí za vami prísť technik vašej distribučnej siete, ktorý opätovne skontroluje celý systém a pripojí vás do siete.

Zvažujete fotovoltický prístrešok na auto?
Obráťte sa na nás ešte dnes.